5 Grudnia 2014 r. w tomaszowskiej siedzibie  Grupy Oscar odbyło się spotkanie dzieci ze Św. Mikołajem, w ramach II edycji akcji „Paczka Marzeń” organizowanej we współpracy z Biurem Rejonowym PCK w Tomaszowie Lubelskim. „Paczka Marzeń” spełnia marzenia dzieci z powiatu tomaszowskiego. Akcja polegała na zbieraniu środków pieniężnych przez chętnych w szkołach średnich oraz zakładach pracy. Przy współpracy z PCK udało się dotrzeć do rodzin, których sytuacja finansowa nie pozwalała na przygotowanie prezentów pod choinkę. Wraz z pomocą ludzi, którym los dzieci nie był obojętny sprawiliśmy, że w ich domach w okresie świątecznym, pojawi się choć na chwilę uśmiech, a dzieci nie zapomną o Świętym Mikołaju i dniu w którym dziecko powinno być szczęśliwe.

W piątkowe południe w siedzibie Fundacji odbył się finał akcji. W spotkaniu uczestniczyło 10 dzieci wraz z opiekunami ze szkół podstawowych powiatu tomaszowskiego (z  Łaszczowa, Machnowa, Justynówki, Żulic i Tomaszowa Lubelskiego), oraz  darczyńca Pan Lesław Kapka właściciel  Grupy Oscar i prezes Biura Rejonowego PCK w Tomaszowie Lubelskim Pan Krzysztof Chyżyński. Spotkanie zostało wzbogacone częścią artystyczną wykonaną przez uczniów ZS nr 1 w Tomaszowie Lubelskim  z  opiekunem P. Dorotą Stawarską – inicjatorami  akcji.

Zaśpiewali kilka utworów świątecznych przy akompaniamencie gitarowym, a chwile później do dzieci przybył długo oczekiwany gość… Św. Mikołaj.
Wszystkie dzieci zgodnie przyrzekały, ze były grzeczne i za rok postarają się jeszcze bardziej. Niektóre na prośbę Mikołaja również wykonywały specjalne piosenki, również dziękując za przybycie tak znamienitego gościa. Nie zabrakło również poczęstunku i słodyczy oraz wspólnych zdjęć.

Jak podkreślają członkowie Fundacji Społeczno-Gospodarczej OSCAR, celem inicjatywy było wsparcie rodzin z mniejszymi szansami ,a w szczególności dzieci.
– To wspaniałe móc spełniać choć w części dziecięce marzenia. Fundacja poprzez wspólne działania daje świadectwo społecznej dojrzałości i odpowiedzialności za losy całego tomaszowskiego społeczeństwa. Warto wierzyć, że można dawać innym radość życia, powody do śmiechu, a czasem nawet do łez szczęścia. To dla nas zaszczyt, być częścią tej wspaniałej akcji.