Mrożenie to jeden z najlepszych, znanych nam sposobów konserwacji żywności. Pozwala ono na przechowywanie przez bardzo długi okres większości produktów zachowując smak oraz wartości odżywcze. Producenci oraz dystrybutorzy żywności chcąc sprzedawać swój towar zgodnie z obowiązującym prawem muszą odpowiednio etykietować i oznaczać informacje o nim. Do tak trudnego środowiska jakim są zapewne wnętrza chłodni, mroźni czy zamrażarek nie wystarczy zwykła etykieta czy zwykły klej do klasycznych etykiet.

Artykuły spożywcze pakowane są w różnorodne materiały: papier, karton, folię termokurczliwą, plastik i metal. Etykietowanie jest często wykonywane w bardzo trudnych warunkach. Produkty mogą mieć wilgotne i zimne powierzchnie lub być już głęboko zamrożone.

Często bardzo ważne jest stosowanie klejów o niskiej migracji, materiałów etykietowych, atramentów i lakierów. Jest to szczególnie konieczne, gdy żywność pakowana jest w folię o niewystarczających właściwościach barierowych. Dlatego stosujemy kleje i etykiety najlepiej odpowiadające potrzebom naszych klientów.

Etykiety które Grupa Oscar używa do świadczenia usługi są aplikowane w różnych warunkach atmosferycznych i fizycznych stąd poza samym nadrukiem na etykiecie niezmiernie istotne są surowce z jakich etykieta została wyprodukowana oraz rodzaj użytego kleju. Grupa Oscar stosuję etykiety z dowolnego surowca oraz z użyciem dedykowanego kleju gwarantującego skuteczną aplikację etykiety, gdzie klej utrzymuje swoje właściwości również w ekstremalnie niskich temperaturach.

W naszej bogatej ofercie usług znajdują się m.in.:

  • etykietowanie produktów,
  • znakowanie pojedynczych produktów i opakowań
  • znakowanie i etykietowanie opakowań zbiorczych, kartonów i palet.

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ:

My Grupa Oscar posiadamy wiedzę i doświadczenie w tworzeniu idealnych rozwiązań w zakresie etykiet na mrożonki, które mogą pomieścić każdy budżet. Puste lub niestandardowe etykiety , papier powlekany lub polipropylen, etykiety na rolkach lub arkuszach – pozwól nam pomóc w dokonaniu właściwego wyboru.