O NAS

W ciągu niemal 20 lat swojego funkcjonowania przedsiębiorstwa wchodzące w skład grupy wyspecjalizowały się w działalności na rynkach wschodnich, w szczególności Ukrainy, Rosji, Mołdawii i Białorusi.
Jako grupa zapewniamy kompleksową ofertę w zakresie usług obrotu towarem, a zwłaszcza: spedycji, transportu, obsługi celnej, magazynowania artykułów spożywczych i przemysłowych. Jako wiarygodny partner współpracujemy z kilkudziesięcioma podmiotami zarówno z Unii Europejskiej jak i Europy Środkowo-Wschodniej.

0
Oddziały w Europie
0
km przejechanych miesięcznie
0
miejsc paletowych w magazynach chłodniczych

Firmy wchodzące w skład grupy są zespołem nowoczesnych i doświadczonych firm, zorientowanych na osiągnięcie pełnego sukcesu rynkowego działających na rynkach wschodnich, a w szczególności: Ukrainy, Białorusi, Mołdawii oraz Rosji. Dążymy do tego poprzez ciągły rozwój i modernizację.

Dzięki regularnie wyznaczanym nowym celom nie stoimy w miejscu ale stale podnosimy standardy oferowanych usług i jakość posiadanych zasobów. Naszą największą wartością są doświadczeni pracownicy, gotowi do wykonania każdego zlecenia z należytą dokładnością oraz profesjonalizmem. Posiadając najnowocześniejsze magazyny oraz chłodnie jesteśmy w stanie przechować każdego rodzaju produkty w najlepszych warunkach. Dzięki niezawodnemu i ciągle modernizowanemu parku samochodowemu przesyłki powierzone naszym doświadczonym kierowcom są dowożone zawsze na czas do miejsca przeznaczenia. Natomiast własna agencja celna z bogatą ofertą i możliwościami pozwala nam na kompleksową spedycyjną obsługę klienta w zakresie odpraw celnych.

Schemat organizacyjny

KOMPLEKSOWA SPEDYCJA ORAZ TRANSPORT DROGOWY, MORSKI I KOLEJOWY, MAGAZYNOWANIE

Jesteśmy dumni z osiąganych sukcesów i powiększających się możliwości naszej grupy, dlatego wszyscy nasi klienci są w pełni zadowoleni z usług oferowanych przez firmy wchodzące w skład grupy „Oscar”. Gwarantujemy terminowość naszych usług. W przypadku zaistnienia takiej potrzeby wysyłamy dwóch kierowców aby dotrzymać terminów. Zatrudniamy ponad 40 doświadczonych i w pełni kompetentnych kierowców dbających o wysoki standard świadczonych usług. Wynajem powierzchni magazynowych w magazynach zwykłych, chłodniach oraz chłodniach głębokiego mrożenia.

NASZE WARTOŚCI

Uważamy, że bezpieczeństwo jest bardzo istotne. Dbamy o bezpieczeństwo powierzonego nam ładunku. Posiadamy zaawansowany system monitorowania.
Podstawą naszych usług jest zaufanie.
Kto stoi w miejscu, ten się cofa. Stawiamy na nieustający rozwój. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, modernizujemy flotę oraz magazyny.
Wysoka jakość świadczonych usług gwarantuje najlepsze warunki współpracy zarówno z naszymi Klientami jak i Dostawcami.
Mając na celu stałe podnoszenie jakości świadczonych usług, firma konsekwentnie realizuje proces inwestycyjny – w tym inwestycji w najnowsze rozwiązanie informatyczne, usprawniające proces świadczonych usług i dbających o ich bezpieczeństwo, w tym w bezpieczeństwo zdrowotne przechowywanych towarów.
Myślimy w skali makro. Dbamy o środowisko naturalne, w odpowiedzialny i zrównoważony sposób korzystamy z jego zasobów. Wierzymy w celowość Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Promujemy zdrowy style życia poprzez sponsorowanie klubów sportowych.

Grupa Oscar nieustannie poprawia jakość świadczonych usług. Wynikiem dążenia do doskonałości są poniższe certyfikaty:

MISJA

Misją Grupy Oscar Sp. z o.o. jest dostarczenie klientowi maksymalnego zadowolenia z oferowanych usług.

WIZJA

Wizją Spółki jest zdobycie pozycji lidera na rynku krajowym i uzyskanie znaczącej pozycji na arenie europejskiej. Grupa Oscar Sp. z o.o. realizuje strategię, która stale umacnia pozycję rynkową przedsiębiorstwa. Jest ona nastawiona na wykorzystanie szans rynkowych oraz posiadanych przez przedsiębiorstwo atutów, a także stałe eliminowanie swoich słabych stron i ograniczanie możliwych zagrożeń.