Transport i spedycja

Nasz świat to ciągły ruch. Nieustanna wędrówka tysięcy towarów po całej Europie. Nasz świat to projekty naszych klientów i codzienne starania, aby stale pozytywnie zaskakiwać Was naszym zaangażowaniem.

Wszystko zaczęło się 20 lat temu. W 1998 roku Lesław Kapka  z pasji do transportu zaryzykował swoje oszczędności kupując dwa pierwsze ciągniki siodłowe. Dziś posiadając ponad 11 samochodów ciężarowych, pasją zarażamy się nawzajem – właściciele, zarząd i ponad stu pracowników. Tworzymy zespół, który pracuje na partnerskich zasadach, dzięki czemu łatwiej nam jest przekonać do współpracy przewoźników, którzy budują z nami nowoczesną flotę ponad 300 pojazdów.

Zależy nam na jakości naszych usług, dlatego nie boimy się inwestować we wszystkich obszarach naszej działalności. Aby efektywnie zarządzać procesami logistycznymi korzystamy z najlepszych systemów  informatycznych i telematycznych, zawsze kupujemy najnowocześniejsze samochody. Ale tak naprawdę dumni jesteśmy z ludzi – oni są największą wartością naszej firmy.

Najwyższe kompetencje naszych spedytorów są gwarancją profesjonalizmu i rzetelności naszych usług. Dbając o pracowników, o ich rozwój i kwalifikacje, dbamy jednocześnie o naszych klientów.

Staramy się aby GRUPA OSCAR Sp. z o.o. była jedną z dynamiczniej rozwijających się firm w branży transportowo-logistycznej na wschodzie Europy. Mamy świadomość, że to naszym klientom zawdzięczamy ten rozwój. To w końcu oni od 20 lat zlecają nam przewozy najróżniejszych produktów. Każdy klient to osobna historia, każdy projekt to kolejne doświadczenie. Dziś o transporcie wiemy już bardzo wiele i z przyjemnością dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Czujemy się współodpowiedzialni za nasze otoczenie. Dlatego wszystkie nasze pojazdy spełniają europejskie normy ekologiczne Euro 6.  Wspieramy edukację młodzieży. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych.

Gdzie jeździmy

Nasze usługi świadczymy w krajach Unii Europejskiej i na rynkach wschodnich.

Jeździmy do Portugalii, Hiszpanii, Francji, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Włoch, Szwajcarii, Luksemburga, Belgii, Holandii, Niemiec, Czech, Austrii, Słowenii, Chorwacji, Serbii, Węgier, Słowacji, Rumunii, Bułgarii, Macedonii, Grecji, Mołdawii, Ukrainy, Białorusi, Rosji, Litwy, Łotwy, Estonii, Finlandii, Szwecji i Norwegii.

Park samochodowy

Możemy pochwalić się nowoczesnym i niezawodnym taborem składającym się z samochodów marki DAF. Dbając o bezpieczeństwo przesyłek oraz terminy realizacji zleceń stale modernizujemy i kontrolujemy stan naszych samochodów gwarantując ich niezawodność.

Dodatkowo nowoczesne systemy lokalizacji oraz nawigacji GPS pozwalają na kompleksową kontrolę i zarządzanie parkiem samochodowym. W chwili obecnej testujemy rozbudowany interfejs służący natychmiastowej komunikacji z kierowcą. Zatrudniamy kierowców posiadających wielkie doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy na drogach całej Europy.

W skład naszego taboru wchodzi:

  • 9 ciągników z zestawem 86m³
  • 3 naczepy typu STANDARD (plandeka/firanka)
  • 9 naczep chłodniczych

Odpowiedzialność

Niezawodność

Terminowość