Firma kontynuuje i rozwija tradycyjną prospołeczną i charytatywną działalność. Dumą GRUPY OSCAR jest III-ligowy klub Spartakus Szarowola, który rok po roku, począwszy od A-klasy, wspinał się aż do rozgrywek centralnych na szczeblu III ligi.

To w tym właśnie klubie swoje kariery sportowe w Polsce rozpoczynali: Prejuce Nakoulma – obecnie reprezentujący I-ligowy zespół „Górnika” Łęczna, Igor Migalewski, który zaliczył występy w Ekstraklasie w barwach GKS Bełchatów, obecnie reprezentuje I-ligowy zespół „Stali” Stalowa Wola. Kolejnym piłkarzem jest Jurij Michalczuk – aktualnie zawodnik „Stali” Stalowa Wola. W poprzednim sezonie w I-ligowym Motorze Lublin występowali: Witalij Mielniczuk – w chwili obecnej wracający do zdrowia po poważnej kontuzji oraz Ivan Dykyy.

Wcześniej w swej działalności wspieraliśmy takie kluby jak: GLKS ”Granica” Lubycza Królewska, TKS „ Tomasovia” Tomaszów Lubelski. To dzięki naszej firmie zawodnicy maja szansę rozwijać się, a profesjonalne kontrakty piłkarskie pozwalają im ze spokojem pracować nad własnymi umiejętnościami. Piłkarzom zapewniamy nie tylko dobre warunki pobytu w klubie i stypendia, ale także fachową opiekę medyczną, zarówno w trakcie zajęć sportowych, jak i w przypadku urazów czy kontuzji.

Stawiamy również na ambitną młodzież, inwestując w młodych zawodników, którzy chcą podnosić swoje umiejętności piłkarskie. Są to: Mateusz Cywka – były zawodnik „Orkana” Bełżec, Norbert Beza – były zawodnik SMS Kraków czy Łukasz Tybulczuk ze Zrywu Ulhówek.

Nasza Grupa OSCAR chce być marką rozpoznawalną w świecie piłkarskim i prowadzić działalność w celu stworzenia silnej pozycji tomaszowskiej piłki nożnej na poziomie co najmniej czołówki tabeli III ligi.